ככלל, גישור בנווה אילן ובכלל הוא תהליך אשר נועד לפתור משברים בין שני צדדים או יותר.
כאשר גישור זוגי, הוא תהליך אשר נועד באופן פרטני עבור בני זוג אשר הקשר שלהם עלה על שרטון או נקלע למשבר וכחלק מכך, הם מעוניינים לשוחח על הנושא ולגבש החלטות אשר תהיינה מקובלות על שניהם.
הליך גישור בנווה אילן או בכל מקום אחר, הינו הליך הכולל שלושה משתתפים, בני הזוג והמגשר – אשר מהווה כגורם אובייקטיבי שתפקידו להיות קשוב אליהם ולסייע להם בהגעה למסקנות וקבלת החלטות.
במסגרת, גישור בנווה אילן בין בני זוג, המגשר ייפגש עם שני בני הזוג יחד, עם כל בן זוג בנפרד ויסייע להם להגיע להבנות לגבי עתידם המשותף.

גישור זוגי בנווה אילן
גישור זוגי בנווה אילן הינו הליך קצר טווח אשר מתפרש ברוב המקרים על פני מספר פגישות בודדות – ובחלק מהמקרים הוא אף יכול להסתכם בפגישה אחת בלבד.
בני הזוג יצאו מאותו הליך גישור זוגי בנווה אילן, עם אחת מתוך מספר מסקנות אפשרויות אופציונאליות: ההחלטה הראשונה היא לפנות לטיפול זוגי במטרה להציל את המערכת הזוגית שלהם. האפשרות השנייה היא לפצל כוחות ולהיפרד או להתגרש והאפשרויות השלישית היא מציאה והסכמה על פתרון ישים אשר בכוחו לפתור את המשבר הזוגי ולהציל את הזוגיות שלהם.

יועצת זוגית בנווה אילן
רבים מאותם הזוגות אשר מעוניינים בהליך גישור בנווה אילן, יתורו אחר מגשרת שהינה גם יועצת זוגית בנווה אילן – כך שבמידת הצורך וההסכמה, הליך הגישור ימשיך לתוך ייעוץ זוגי אשר יסייע להם לצלוח את המשבר הזוגי ולשפר את הזוגיות.
מעבר לכך, יועצת זוגית בנווה אילן שהינה גם בעלת התמחות בתחום של גישור בנווה אילן, תהיה בעלת כלים מקצועיים רחבים ומקיפים יותר לסייע לזוג.

מומחית לתקשורת בינו לבינה
אם גם אתם מרגישים שהזוגיות שלכם נקלעה למשבר ואתם לא מצליחים להתגבר עליו באופן עצמאי, מומחית לתקשורת בינו לבינה אשר מתמחה בתחום של גישור בנווה אילן, תהווה עבורכם את הכתובת הנכונה.
לקבלת פרטים נוספים ולקביעת פגישה מוזמנים ליצור קשר עם סיגל כהן – יועצת זוגית, מינית ומתמחה בהליך גישור בנווה אילן.

נגישות