ישנן סיבות שונות בגינן יעלה הצורך בקבלת טיפול אישי בבית שמש או באזור המגורים ובין היתר: תחושת תקיעות באחד או יותר מתחומי החיים, רצון לחיות חיים טובים ומלאים יותר, רצון לצלוח משברים בחיים, התמודדות עם חרדות ולחצים והסיבות הן עוד רבות.
בכדי להשיג את המטרה ולצעוד לעבר חיים טובים ואיכותיים יותר, קיימת חשיבות גבוהה כאמור, להגיע בשלב הראשון להחלטה לגבי קבלת אותו טיפול אישי בבית שמש ובשלב הבא לבחור בקפידה את המטפל – תוך בירור שמדובר באשת מקצוע מוסמכת ומנוסה.

טיפול בבעיות ביטחון עצמי
בעיות ביטחון עצמי עלולות לפגוע בצורה משמעותית באיכות החיים, כאשר הסובלים מבעיות אלו ימנעו מעצמם מלעשות דברים שהיו רוצים מתוך חששות ופחדים שונים.
בעיות בביטחון עצמי עלולות לגרור בעיות חברתיות, קושי למצוא זוגיות או לבנות אחת טובה ויציבה ועוד..
כאשר, החדשות הטובות הן, שבאמצעות טיפול בבעיות ביטחון עצמי – אשר יכול להוות כסיבה בגינה תתבצע פניה אל טיפול אישי בבית שמש, ניתן יהיה להשיג את המטרה ולבנות לאט לאט את הביטחון העצמי – או לפחות להשיג שיפור משמעותי.

טיפול בתקיעויות
ישנן סיבות שונות בגינן אנשים עלולים למצוא את עצמם תקועים בתחומים שונים בחיים, הסיבות לכך יכולות להיות טמונות בילדות המוקדמת, להיות תולדה של מיני סיטואציות שאירעו במהלך החיים ועוד..
טיפול בתקיעויות אשר יכול להוות גם הוא חלק מאותו טיפול אישי בבית שמש, נועד בכדי לאתר את מקורן ולפעול על מנת לטפל בהן באופן הדרגתי עד לכדי שחרור.

 מטפלת בחרדות נטישה
חרדות ככלל וחרדות נטישה בפרט, מהוות קושי אשר עלול לפגוע בצורה משמעותית באיכות החיים של המתמודדים עמן, חרדות אלו גורמות לתחושת תלות, לקשיים חברתיים לקשיים בזוגיות או להימנעות מזוגיות.
מטפלת בחרדות נטישה, תחזיק בידע ובכלים אשר יסייעו למטופלים שלה לזהות את  מקור החרדות ובאופן הדרגתי גם להתמודד איתן ואף להתגבר עליהן באופן מוחלט.

אם גם אתם מחפשים אחר טיפול אישי בבית שמש, מכל סיבה ועבור כל מטרה, אתם נמצאים בכתובת הנכונה למטרה.
לקבלת פרטים או לקביעת פגישה, מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם סיגל כהן מגשרת, יועצת זוגית ומינית המתמחה בנושא של טיפול אישי בבית שמש.

נגישות