יועץ טיפולי

ייעוץ טיפולי מתאים לכל זוג אשר מרגיש שנמצא בקושי או משבר וללא הצלחה להתגבר עליו. לייעוץ טיפולי יכולים להגיע זוג בתחילת דרכו, זוג נשוי שנים רבות, וגם זוגות מבוגרים שנמצאים בגיל פנסיה. כאשר מה שמשותף לכל הזוגות היא תחושה לא נעימה של תקיעות במערכת היחסים. ייעוץ זוגי יכול לתרום לבני הזוג להקשיב אחד לשני, להבין את הבעיות, ולנסות לפתור אותן ביחד.

ייעוץ זוגי חרדי באפרת

תפקידו של ייעוץ טיפולי איכותי ונכון, הוא לאפשר לבני הזוג מרחב בטוח ונעים, בו הם יכולים להרגיש פתוחים ומוגנים לומר את אשר על ליבם. להעלות את כל אשר מפריע, וכמובן להקשיב אחד לשנייה. סיגל כהן, יועצת זוגית ומגשרת, עושה בדיוק את זה. תוך כדי עבודה עם בני הזוג, הצפה של הקשיים, וקבלת כילים מקצועים ומותאמים אישית, יוכלו בן הזוג לגשר על הפערים הנוצרו בניהם, ולנסות ולבנות מערכת יחסים בריאה ויציבה יותר.

ייעוץ זוגי חרדי בבית שמש

זוגות מהמגזר הדתי אשר חווים בעיות בזוגיות, בדרך כלל יפנו אל רב הקהילה, זאת על מנת שיגשר ויעניק עצות וכילים לשיפור מערכת היחסים, גישור של מחלוקות, וכדומה. אך לעיתים נדרשת הכוונה מקצועית יותר. סיגל כהן, יועצת זוגיות ומגשרת בעלת ניסיון רב והתמחות בזוגות מהמגזר החרדי. בעבודה משותפת עם הזוג, מתקיים תהליך מקצועי, מותאם אישית, אשר תפקידו העקרי הוא לפתור את המכשולים הקיימים בקשר.

ייעוץ זוגי חרדי בהר אדר

ייעוץ טיפולי הינו תהליך מורכב אשר דורש סבלנות והקשבה של שני בני הזוג. בדרך כלל, מטפל מקצועי ינסה להעניק את הכילים המתאימים, וימנע מהמלצה על סיום מערכת היחסים, מתוך אמונה כי ניתן לגשר על רוב המחלוקות הקיימות. כמובן שמקרים חריגים כגון אלימות, בעיות נפשיות, וכדומה, הם מקרים בהם נדרשת התייחסות וטיפול מסוג אחר. ייעוץ זוגי אשר מתאים לקהל החרדי יהיה בעל אופי שונה מעט, בהתאם לרקע איתו מגיעים בני הזוג, אך המטרה זהה: חיזוק ושיקום הקשר, והמשך חיים משותפים, שלווים, ונעימים, וכמובן הקניית כילים להמשך הדרך המשותפת.

נגישות