ייעוץ זוגי מומלץ בירושלים

ייעוץ זוגי מומלץ בירושלים עם סיגל כהן, יועצת זוגיות ומגשרת הינו פיתרון אידיאלי עבור אותם זוגות אשר מרגישים תקועים במערכת היחסים שלהם, ומחלוקות רבות גורמות למתח בבית, ולאיכות החיים להיפגם. כאשר בני הזוג נמצאים במצב תמידי של מתח ומחלוקות, הזוגיות והתקשורת נחלשת, ובהתאם לכך גם המצב הריגשי. ייעוץ זוגי מבקש להגיע אל פתרון, ולגבש החלטה משותפת האם להמשיך את מערכת היחסים ולשפר אותה, או להיפרד.

מגשרת זוגית

בשנים האחרונות, זוגות רבים פונים למגשרת זוגיות. ייעוץ זוגי מומלץ בירושלים – מדובר למעשה בדרך שהפכה מקובלת ונפוצה, ובדרך כלל בעלת תוצאות חיוביות ואפקטביות. מגשרת זוגית מתאימה לכל אותם זוגות שנמצאים במצב של מחלוקות, סכסוך, ותפקידו של הגישור הוא למצוא נקודת אמצע בין שני הצדדים, ולעודד הקשבה ושיח פתוח ומכיל, זאת על ידי הצד הנטרלי והמוסמך – המגשרת הזוגית.

מגשרת זוגית ירושלים

זוגות רבים מהמגזר החילוני והדתי פונים למגשרת זוגית בירושלים, על מנת לפתור קשיים בחיים המשותפים. קשיים רבים ומחלוקות יכולים לצוף בעקבות מגוון רחב של גורמים, החל מחיי שגרה, שינויים במקום העבודה, רילוקיישן, לחץ במקום העבודה, ילדים, ועוד. מגשרת זוגית בירושלים, סיגל כהן, מבקשת לסייע לאותם זוגות, להעניק את הכילים המתאמים, על מנת שיוכלו בני הזוג לחזור לתקשורת בריאה ונכונה, ובהתאם לכך, לשדרג ולשפר את מערכת היחסים שלהם. במקרים חריגים, זוגות אף מגיעים לגישור לפני תהליך של גירושין או פרידה, זאת על מנת לנסות וליישב את כל המחלוקות.

יעוץ זוגי מומלץ בירושלים

בניגוד לעבר, בו רוב הזוגות היו נשואים, כיום קיימים מגוון רחב של קשרים ומערכות יחסים, החל מחיי נישואין, ועד מערכות יחסים קצרות, ארוכות, קשרים פתוחים, ועוד. אך כל מערכת יחסים, לא משנה אופיה, דרושת עבודה משני הצדדים, התפשרות, גישור, הקשבה והכלה. זאת על מנת לתחזק את היחסים על הצד הבריא ביותר, ולשמור עליה לטווח הרחוק. ייעוץ זוגי מומלץ בירושלים של יועצת הזוגיות והמגשרת סיגל כהן, הינו ייעוץ מקצועי, אשר מתאים לקהל יעד רחב, ושואף להגיע למוסכמות והבנה בין בני הזוג, ולגשר על מחלוקות וקשיים במערכת היחסים.

נגישות