הינו סוג של הבנה מצד בני הזוג, שאכן קיים קושי במערכת היחסים ובתקשורת המשותפת. בנוסף, בדרך כלל כשבני זוג מגיעים לייעוץ זוגי הם מרגישים כי אין להם את הכילים הנכונים על מנת לפתור את הסכסוכים ואת הבעיות שנוצרו בין השניים, וזו כמו תחנת דרך ביחסים.

בדרך כלל הייעוץ מתקיים באמצעות מספר מפגשים – המטופלים (בני הזוג) מול המטפל (היועץ הזוגי). במפגשים מסוג זה, בני הזוג יכולים להציף את הרגשות שלהם, ואת הקשיים. וכתצואה מכך, לשפר את ההקשה והתקשורת בניהם.

ייעוץ זוגי לחרדים

גם במגזר החרדי, ישנה עלייה מתמדת במודעות למצב הנפשי והריגשי של האדם. בהתאם לכך, הביקור לעזרה חיצונית, מקצועית ומכוונת קיים יותר ויותר בשנים האחרונות. ייעוץ זוגי למעשה מבקש לתמוך ולעזור לבני זוג על מנת להגיע להבנה וגישור במערכת היחסים שלהם, כאשר היא נמצאת בקשיים. סיגל כהן, יועצת זוגיות מתמחה בתחום הייעוץ הזוגי ובעלת ניסיון רב, גם לקהל חרדי.

ייעוץ זוגי לחרדים בבית שמש

לעיתים אנו נוטים לשכוח, אך זוגיות אמורה להיות המקום השמח, השליו, והתומך שלנו בחיים. לעיתים מערכות יחסים יכולות לעבור ירדות ועליות, ובהתאם לכך גם מצבם הריגשי של בני הזוג. במקרים מסוג זה, כאשר בני הזוג מרגישים כי אין להם את הכילים הנדרשים על מנת להתמודד עם בעיות שצפות בקשר, סיגל כהן, יועצת זוגיות ומגשרת באיזור ירושלים ובית שמש, מתמחה בדיוק בכך – הקניית כילים והכוונה לבני הזוג אשר נמצאים במשבר ביחסים.

יועצת זוגית לדתיים בקידר

כאשר מדובר על ייעוץ זוגי למגזר הדתי, אין הכרח כי היועץ הזוגי יהיה דתי גם כן, אך קיימת חשיבות רבה שהמטפל יבין ויכיר את העולם הערכי ממנו הזוג מגיע. כך יוכל להעניק אפשרות אמיתית לעזור ולטפל כראוי במצב מורכב זה. זוגות דתיים רבים נוטים לפנות לרב על מנת לקבל חוות דעת, או כילים להתמודד עם מצבים של מחלוקות, קשיים, ומשברים במערכת היחסים. אך בשנים אחרונות קיימת מגמת עלייה ניכרת בקרב הקהל הדתי, אשר פונה ליועצי זוגיות, על מנת לקבל כילים מקצועיים.

נגישות