ייעוץ טיפולי הינו למעשה סיוע להתמודדות עם מצבים שונים של קשיים ומשברים. כולנו יכולים להקלע לתקופה קשה, משבר, ואלו יכולים להשפיע באופן ישיר על חיינו. מדובר באתגר של ממש, ובעזרת יד מכוונת, ניתן לעבור את התקופה המאתגרת בצורה הטובה ביותר. הייעוץ הטיפולי מבקש להציע מענה לאותם אנשים אשר נמצאים במצב התמודדות מול קשיים.

ייעוץ טיפולי בבית שמש

כולנו יודעים זאת, זוגיות היא חלק גדול מחיינו, ומשפיעה על מצב הרוח שלנו. לכן מערכת יחסים בריאה ויציבה חשובה במיוחד על מנת לשמור על איזון נפשי. אך מן הטבעי, כאשר שני אנשים נמצאים ביחד לאורך זמן, גם מחלוקות, ריבים, ושינויים עלולים לצוץ. דברים רבים יכולים להשפיע על הזוגיות, החל ממעבר דירה, הריון, שינויים בעבודה, רילוקיישן, ועוד.

נמצאים בנקודת משבר? ייעוץ טיפולי בבית שמש מאת סיגל כהן יכול להיות הפתרון עבורכם. לאחר שנים רבות של ניסיון, ייעוץ מקצועי ומותאם אישית יכול לשפר משמעותית את מערכת היחסים שלכם, וכמובן בהתאם לכך, גם את מצבכם הריגשי והנפשי.

ייעוץ טיפולי בהר אדר

לאורך השנים, יכולות להתעורר מחלוקות רבות בין בני זוג. מטופלים רבים יכולים לדווח על הרגשת ״תקיעות״, לקיחת האחר כמובן מאליו, ריבוי ריבים ועוד. הייעוץ הטיפולי מבקש להתמודד עם תחושות ובעיות אלה, מתוך הבנה כי לא ניתן להמשיך באותה הדרך. ייעוץ טיפולי בהר אדר של סיגל כהן, יועצת זוגית, מינית, ומגשרת, מזמין אתכם לפנות בכל שאלה, ולקבל ייעוץ ראשוני.

ייעוץ טיפולי בירושלים

נמצאים בזוגיות אך מרגישים לבד? נתקלים במחלוקות רבות? רבים לעיתים תכופות?

אם כך, אין ספק שאתם נמצאים במצב הדורש שינוי. וטוב יום אחד קודם – גישור הבעיות אשר יכולות לצוץ בזוגיות יכולה לשפר את איכות החיים, ואת המצב בבית. בתהליך טיפולי, בני הזוג יכולים להציף את כל המטענים והמחלוקות, על מנת לשפר את מערכת התקשורת והיחסים.

סיגל כהן, מעניקה ייעוץ טיפולי בירושלים והאיזור. מדובר בתהליך מקצועי, שמטרתו העקרית היא לגשר בין בני הזוג, ולמעשה לחזק את הזוגיות, את התקשורת, ואת ההקשבה.

נגישות