הקליניקה במודיעין 

ייעוץ זוגי בירושלים

תוכן עניינים

ייעוץ זוגי בירושלים עם סיגל כהן הוא מהלך מקצועי איכותי שמטרתו לאחד בין בני זוג, להיטיב ולהעצים את הזוגיות שלהם ולסייע לאלו שהגיעו לנקודת משבר ביחסים.

מי צריך ייעוץ זוגי?

אם אחת או יותר מהתחושות הכתובות מטה היא תחושה המלווה את חייך, באופן חלקי או יומיומי – אהם זקוקים לייעוץ זוגי!

על אף שאתם נמצאים במערכת זוגית, אתם מרגישים בודדים מאי פעם?

העיניים כבויות? אתם כעוסים? נתקלים באטימות, התעלמות, כעס?

חשים נטושים, פגועים? מרגישים שהחיים עוברים לידכם?

אתם חשים שאתם נמצאים בקשר שהשתבש? קשר מהול בכאב, בבלבול או בריקנות?

למה צריך יועץ זוגי ומהי זוגיות איכותית

זוגיות היא חלק חשוב מאד בחיים של כל אחד מאיתנו. יציבותה של הזוגיות והיחסים הנרקמים בין בני הזוג היא הבסיס האיתן ליצירת תא משפחתי בריא המושתת על חברות וכבוד הדדי.

לאורך החיים המשותפים עוברים רוב הזוגות עליות ומורדות ביחסיהם בהתאם לאורח חייהם ולמקרים השונים המשפיעים על חיי היום יום, עבודה, היריון, גידול הילדים, המשפחה המורחבת, שינוי מקום מגורים, בגידות, התמודדות עם מצבים קשים כמו בעיות פרנסה, מחלה, אובדן של אדם קרוב ועוד.

כל אחד מהמרכיבים הללו משפיעים ברמות שונות על היחסים ההרמוניים בין בני הזוג, מותירים משקעים, אכזבות, כעסים ותסכולים ופוגמים ביחסים החבריים ובאהבה הגדולה שהייתה בתחילת הדרך המשותפת.

מתי צריך לפנות ליועצת זוגית בירושלים?

כשבני הזוג רבים לעתים תכופות, אין ביניהם הסכמות על נושאים רבים ואש אהבה דועכת, הם מבינים שהגיעו לצומת הדרכים שבה יש לגבש חשיבה אם להיפרד או להמשיך ולחיות יחד בדרך זו או במסלול חדש הכולל שיפור משמעותי של מערכת היחסים הזוגית.

ייעוץ זוגי הוא הפתרון המושלם!

בנקודת משבר זו פונים רבים מהזוגות לייעוץ זוגי כדי לקבל הכוונה ופתרונות למצב שאליו נקלעו.
ברור שאין מדובר במטה קסם אלא בעבודה משותפת וממוקדת שיש לבצע כדי לגשר בין הפערים ולהביא את הזוגיות למקום טוב יותר.

בתהליך הטיפול הזוגי מציפים את כל הבעיות העומדות על הפרק, כל אחד מבני הזוג מספר את הדברים מנקודת הראות שלו. מרכזים את נקודות המחלוקת המהותיות ביותר המצריכות טיפול מעמיק. בודקים את שורש הבעיה, ועושים כל שניתן כדי לשפר את מערכת היחסים בכל נושא.

האם ייעוץ זוגי באמת עוזר?

התשובה לכך היא כן. הזוגות נישאו באהבה גדולה וכדי לשמר את היחסים ביניהם יש להבין לעומק את מהות הבעיה, אם כל אחד מהם יהיה פתוח לשיפור ועם רצון לשינוי, ויבואו עם תמיכה והקשבה הדדית קיים סיכוי סביר הם יוכלו לחזור ליחסים המצוינים שהיו ביניהם בעבר.

עם סיגל היועצת זוגית מגיעים לתוצאות

אני מגיעה עם אהבה גדולה לזוגיות ולמקצוע. אני רואה שליחות בשמירה על גחלת האהבה הזוגית וחשיבות עליונה לחיי זוגיות טובים ובריאים.
אנחנו נמצא יחד ביצירתיות וסבלנות את הפתרונות שיתאימו לכם בכדי לחיות באושר זוגי כדרך חיים!

בהליך הייעוץ הזוגי נתגרש מהמערכת המקולקלת, הלא מספקת, מהתקיעות, ונכנס למערכת זוגית איתנה, מכילה, תומכת ומעצימה, בה כל אחד רואה את השני.
מחכה לכם לתהליך מעצים.
סיגל.

אם אחת או יותר מהתחושות הכתובות לעיל היא תחושה המלווה את חייך, באופן חלקי או יומיומי – אתם זקוקים לייעוץ זוגי!

תפריט נגישות